Ładowanie strony

Oferta

Skład drzewny KUDRA I SPÓŁKA oferuje Państwu szeroki asortyment materiałów budowlanych takich jak łaty, kontrłaty, drewno konstrukcyjne oraz budowlane, elementy więźb dachowych, lazury, impregnaty, łączniki ciesielskie i inne. Nasza wiedza pozwala na dobranie odpowiednich materiałów, za każdym razem podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, służąc pomocą i wieloletnim doświadczeniem, starając dostosować się do potrzeb każdego z Państwa.

Dla domu

Wykańczasz mieszkanie, dom? A może planujesz zagospodarowanie ogrodu? Skład drzewny KUDRA I SPÓŁKA dostarcza drewno również odbiorcom indywidualnym. Od wielu pokoleń stosujemy drewno do prac wykończeniowych w domu, przy tworzeniu infrastruktury ogrodowej, bądź do zagospodarowania tarasu. Elementy drewniane przywodzą na myśl wytrzymałość, odporność i ponadczasowy design. Podłoga drewniana, schody, deski tarasowe czy altanki ogrodowe – przetrwają wiele lat bez uszczerbku na właściwościach oraz wyglądzie. Z pewnością jest to powód, dla którego tak często nasi klienci sięgają właśnie po materiały z drewna. Istotnym elementem przy eksploatacji drewna jest jego pielęgnacja, dlatego też naszym klientom oferujemy preparaty do lazurowania i impregnacji, pochodzące od czołowych producentów.

Dla przedsiębiorców

Jesteś właścicielem firmy budowlanej lub remontowej, specjalistą w dziedzinie kładzenia podłóg, a może planujesz większą inwestycję? Z pewnością dobrej jakości materiał budowlany w Twojej branży jest na wagę złota. Oferujemy naszym klientom biznesowym niezbędne produkty, wykorzystywane przez nich w codziennej pracy. Drewno przeznaczone do prac budowlanych i konstrukcyjnych, jak choćby drewno budowlane, tarcica, czy krokwie, to materiał najwyższej klasy, pochodzący od najlepszych producentów w branży drzewnej.