Ładowanie strony

O firmie

Nasza firma - prężnie i dynamicznie rozwijający się Skład Drzewny KUDRA I SPÓŁKA istnieje na rynku już od 1991 roku. Drewno to nasza pasja, a zdobyte na przestrzeni 30 lat doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać potrzebom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Składy KUDRA I SPÓŁKA śmiało można określić liderem w branży drzewnej w regionie zachodniopomorskim. Dobrze zorganizowaną i owocną współpracą z nami cieszy się rzesza wykonawców oraz inwestorów z terenów pasa nadmorskiego i okolic. Dbając o naszych klientów oferujemy kompleksową obsługę od doradztwa, poprzez indywidualną wycenę, załadunek oraz transport produktu.

30

30 Lat
na rynku
Budując naszą renomę na przestrzeni lat, zawsze kładliśmy duży nacisk na wysokie standardy i jakość naszej pracy. Naszymi głównymi partnerami są wyselekcjonowane firmy branży budowlanej oraz drzewnej, dzięki czemu świadczymy usługi o najwyższej jakości. W naszych szeregach posiadamy wykwalifikowaną, kompetentną kadrę pracowniczą, dysponującą szeroką wiedzą, służącą w każdej chwili naszym klientom profesjonalną radą i pomocą.

Wycena

Każde zamówienie traktujemy i wyceniamy indywidualnie, dlatego też, w kolejnym kroku po wyborze odpowiedniego materiału, jego ilości i parametrów, przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę.

Załadunek

Kiedy zamówienie będzie gotowe, odpowiednio przygotowany materiał zostanie profesjonalnie załadowany i zabezpieczony przez naszych pracowników oraz przygotowany do dalszej drogi.

Transport

Transport zamówionych materiałów nie jest dla nas wyzwaniem. Do dyspozycji naszych klientów posiadamy własne środki transportu: samochody do 3,5 T ładowności oraz 11T – samowyładowczy z żurawiem HDS.


Opinie naszych klientów